Platinum może być nawet tańszy

Ceny Platinum spadają drugi dzień z rzędu. Koszt platyny zmniejsza się do 994,10 USD i może łatwo powrócić do upadku w kierunku sierpnia “dołu” w wysokości 954,00 USD. Platinum, podobnie jak Pallad, między innymi, w ramach katalizatorów samochodowych. W tym roku, gdy przemysł motoryzacyjny doświadcza ostrego deficytu półprzewodników i zmniejsza produkcję maszyn, potrzeba obu metali może być czysto symboliczna.

na przykład silnik Toyota we wrześniu może zawiesić produkcję na 14 fabrykach I zmniejszyć uwolnienie samochodów o 40%, jest dużym stresem dla branży. Odbywa się to nie tworzyć kolejki z zamówień i nie bezczynne w zespołach z powodu przerw z dostawami półprzewodnikowymi. Jednak dla metali oznacza to spadek popytu. Z kolei jest w stanie zmniejszyć cenę i palladę oraz na Platinum.

Earller jest wcześniejszy, gdy przemysł samochodowy będzie w stanie powrócić do normalnych ilości pracy – jest to drugi kwartał 2022 r. I jest ostatecznie wyrównany nie wcześniej niż druga połowa 2022 r. Jednocześnie będzie manifestować i dobrze Zapotrzebowanie na metale, które stabilizuje swoją cenę.

.

Zostaw odpowiedź