Brent spróbuje wyjść wyżej

baryłek surowców z Morza Północnego około 106,51 USD. Codzienny harmonogram pokazuje obecność silnego oporu w 107-108 USD. Jeśli zostanie pomyślnie uchwalony, kupujący otworzą ścieżkę do 114-115 USD. Jeśli nie, rynek będzie gotowy na ponowne przetestowanie regionu 100-102 USD. Z jednej strony ceny czarnego złota zostały pomyślnie zrehabilitowane po awarii poniżej 100 USD w tym miesiącu zmienionym przez obawy dotyczące globalnej recesji i zmniejszeniem zapotrzebowania na energię. Z drugiej strony świat wyraźnie szuka sposobów, aby tego uniknąć.

w najbliższej przyszłości Uwaga rynku surowców zostanie przykuty na negocjacje między Stanami Zjednoczonymi a Arabią Saudyjską na temat możliwości kiełbas produkcji ropy.

To może pomóc Waszyngtonowi rozwiązać problem wystarczających rezerw paliwa w kraju. Jednak wcale nie jest fakt, że Królestwo chce w tym uczestniczyć – państwa będą musiały zastosować całą swoją dyplomactwo i kompromis, jeśli naprawdę będziesz musiał osiągnąć cel. W rzeczywistości Arabia Saudyjska, jedyni producenci ropy naftowej, ma Bezpłatna moc do produkcji.

ryzyka lokalnych dostaw nieznacznie spadło. Rurociąg KTK, którego prace należy zawieszać na 30 dni, nadal działa. Ważne jest, aby zapasy ropy naftowej do Europy i obecnie oczekuje się petycji w sądzie. Coronawirus nadal przypomina sobie. W Chinach znów rośnie liczba nowych chorób, co może pomóc w dalszym zachowaniu szeregu ograniczeń społecznych. Kwarantiny w Chinach znacznie zmniejszy zapotrzebowanie kraju na ropę.

Zostaw odpowiedź