Alpari: Narzędzia analizy rynku

indeksów, raportów, decyzji i komentarzy banków centralnych, danych badawczych i wielu innych – wszystko, co charakteryzuje stan ekonomii wiodących krajów świata, jest zbierany w kalendarzu wydarzeń z FXStretret. Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do najnowszych wiadomości finansowych i zaawansowanych usług, aby dowiedzieć się więcej!

jako usługi analityczne są wykorzystywane do handlu

Trudności w wyborze. Trader chciał otworzyć pozycję w parie walutowej EURUSD. Ale po zbadaniu harmonogramu ruchu cenowego nie mógł zdecydować, jaką pozycję Warto go otworzyć – na zakup lub sprzedaż. Service Autochartist. Aby podjąć zrównoważoną decyzję, trader korzystał z bezpłatnego autocharta internetowego. Program automatycznie przeanalizował wykresy i określił najbardziej prawdopodobny ruch trendu. przewidywalny ruch. Na postaci graficznej malejący klin przeszył linię rezystancyjną. Według Autochartist, w najbliższej przyszłości możliwe były wzrost cen. Trader zainwestował fundusze, wybierając wskazany kierunek. Wynik. Cena naprawdę kontynuowana Poruszaj się, a handlowiec otrzymał zysk. Za pomocą usługi analitycznej podjęli właściwą decyzję w handlu na rynku Forex.

Pamiętaj o wszystkich wiadomościach o rynkach finansowych

Kalendarz wydarzeń i wiadomości z FXStreet

na świecie, istnieje wiele wydarzeń, które wpływają na kursy walutowe. Aby przegapić wszystko, skorzystaj z kalendarza ekonomicznego i przeczytaj najbardziej odpowiednie wiadomości z FXStret.

Dostępność – 17 Języków Caliness – 50 krajów

Sygnały handlowe od Autochartist

Program Autochartist Automatycznie określa dane dotyczące wykresów, kluczowych cen cen, oferuje najbardziej prawdopodobny trend.

Dokładność prognozy – 80%doświadczenie na rynkach finansowych – 13 lat sygnałów handlowych – 400 000 miesięcznie

Specjalne usługi analityczne

Możesz skonfigurować kalendarz dla swoich preferencji, a następnie nie pominąć wydania ważnych wiadomości dla Ciebie.

Harmonogram wakacji. Rozważ daty wakacji krajowych, aby móc przewidzieć Zmienność rynków i wiedz, kiedy waluty nie są handlowane. procent stawek. Postępuj zgodnie z recenzjami stóp procentowych walut krajowych banków centralnych, aby uniknąć pracy na rynku o dużej zmienności. wskaźników. Dowiedz się o głównych wskaźnikach rynku, częstotliwości ich wyjścia i stopnia wpływu, aby przewidzieć przepływ walut krajowych.

Zostaw odpowiedź