Rynek ropy: próba rozwoju nie jest liczyła

Brent Futures wykazało w czwartek dynamikę wielokierunkową. Wsparcie dla cytatów udzielono wiadomości z Chin, w których kwarantanna została osłabiona w miastach Guangzhou i Chunzin. Władze UE osiągnęły konsensus poziomu pułapu cen, ale informacje o OPEC+ jeszcze nie pojawiły się. Cytaty Brent były ograniczone do symbolicznego spadku po sesji w momencie, gdy osiągnęli 89,4 USD za baryłkę.

w przeddzień weekendu, w którym OPEC+ zdecyduje na poziomie kwoty dla ofiary, jest mało prawdopodobne, aby byli aktywnymi uczestnikami rynku. Prawdopodobne jest utrzymywana dynamika z niewielką przewagą wzrostu.

OPEC+: Konsensus bez zmian

w niedzielę krajów OPEC+ zgromadzi się ponownie, aby omówić kwoty produkcyjne w styczniu-lutym. Nie wystąpiły wiarygodne plotki na temat możliwej decyzji w mediach, więc konsensus jest skłonny do zachowania obecnego poziomu produkcji. Tymczasem niespodzianki w postaci nowej rundy skrótów nie są wykluczone. Prawdopodobnie specjaliści od sojuszu ściśle monitorują dyskusję UE w pułapie cen, Próba oceny poziomu spadających propozycji, co wpłynie bezpośrednio na zalecenia komitetu technicznego ds. Polityki sojuszu.

Jeśli decyzja OPEC+ znacznie odbiega od oczekiwanego status quo, wówczas cytaty oleju rano w poniedziałek mogą odpowiednio zareagować na wiadomości.

Tonight Baker Hughes przedstawi dane wiercenia w USA i Kanadzie, które są wiodącym wskaźnikiem ofiary na kontynencie. Brent Futures rośnie o 0,2% rano i handluje po 87 USD za baryłkę.

Zostaw odpowiedź