Wczorajszy upadek kryptowaluta: czego się spodziewać-Forex

  • Kurs wymiany euro-Dolar

Wtorek pokazał wzrost euro w stosunku do dolara do poziomu 1,1020. Ze względu na niewielki zakres 1,0965-1,1075, cytaty są dalekie od dwóch lat niskie z 1,0925.

Indeks zaufania konsumentów USA nieoczekiwanie spadł w tym miesiącu, osiągając 125,1. Analityk Wells Fargo uważa, że wojna handlowa między USA i Chinami negatywny czynnik zaufania konsumentów. Rynek jest zagrożony upadkiem w trzecim i czwartym kwartale, ponieważ kupujący zamierzają zaoszczędzić pieniądze aż do lepszych czasów. Spadek aktywności kupującego wpłynie na wszystkie sektory gospodarki USA.
Jeśli chodzi o wojnę handlową, jest zamrożenie nowych cen importowych dla Chin. Szef Stanów Zjednoczonych twierdzi, że są gotowi do kontaktu, ale w tym samym czasie mają zamiar zaakceptować tylko korzystne warunki dla nich. W tej chwili sytuacja jest stagnacja, brak decyzji w sprawie Chin negatywnie wpływa na amerykański sektor finansowy. Jednak Analitycy twierdzą, że istnieje duże prawdopodobieństwo podpisania umowy między dwoma gigantami handlu.
Geopolityka nadal wpływa na gospodarkę świata: ze względu na spadek działalności gospodarczej UE, a w szczególności po stronie niemieckiej, euro nadal spada. Mario Draghi, prezes Europejskiego Banku Centralnego, opowiada o spowolnieniu powstawania unijnej gospodarki. Francois Villerois, szef francuskiego banku centralnego, zgadza się ze swoim kolegą, że istnieją wielkie wątpliwości co do wzmocnienia gospodarki światowej. Niemiecki indeks optymizmu biznesowego jest odzyskiwanie w tym miesiącu po niskim dziewięć lat temu. Najwyraźniej Niemcy mają szansę na spadek produkcji i gospodarkę jako całość w najbliższej przyszłości. Jedna waluta ma wątpliwości co do wzrostu, cytaty osiągają 1,1075.
Jeśli chodzi o naszą prognozę, oferujemy takie dane dla pary euro/dolara: 1,1040, 1,1060, 1,1075.

 

  • Kurs Funt do dolara

Jeśli chodzi o wartość funta w stosunku do dolara, wtorek pokazał dane liczbowe 1,2500. Poziom ten wynika z osłabienia gospodarki amerykańskiej i spadku dolara.
Funt wzmocniony ze względu na fakt, że brytyjski sąd uznał, że premier Boris Johnson nie miał prawa do zwiększenia urlopu Parlamentu. Speaker John Bercow zwrócił deputowanych, mówiąc, że od środy ciężka praca zaczyna. Aby rozwiązać wszystkie kontrowersyjne kwestie dotyczące Brexit, deputowani mają dwa tygodnie czasu.
Dla premiera Johnsona, decyzja sądu jest cios jego reputację. Powiedział, że jego głównym zadaniem Parlamentu było wdrożenie Brexit do końca przyszłego miesiąca. Johnson ma nadzieję, że UE ułatwi negocjacje.
Przedstawiciel Unii Europejskiej Michel Barnier z kolei daje przeciwną ocenę: twierdzi, że Brexit nie otrzyma pozytywnego werdyktu. Nie ma zbyt wiele czasu pozostało do 31 października, ale UE nie może rozwiązać spornej kwestii granicy z Irlandią. Funt jest wysoce narażony na wyniki Brexit, ale przez wszystkie środki, Wielka Brytania i UE będą musiały zmierzyć się z trudnym wynikiem umowy.
Prognoza od nas na kurs walutowy funta w stosunku do dolara: Cytaty wzrośnie do poziomu 1,2500, a następnie-spadek wskaźników 1,2470, 1,2450.

 

  • Cena złota

Złoto wzrasta w cenie, wczoraj dane wzrosły do 1531 dolarów za uncja troy.
Wzrost złota wynika przede wszystkim z trudnej sytuacji w umowach handlowych Chin i Stanów Zjednoczonych, a także na kryzysie na Bliskim Wschodzie i ingerencji ze względu na Amerykę. Przemawiając podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ Donald Trump mówił o potrzebie nałożenia sankcji i innych ograniczeń na reżim irański i wyraził potrzebę negocjacji z Chinami na temat sytuacji na rynku światowym. Słowa Trumpa wywoływały negatywną falę, co z kolei wpłynęło na spadek cen giełdowych i wzmocnienie złota.
Spory handlowe z Imperium niebieskiego miały również negatywny wpływ na wskaźnik zaufania konsumentów. Wskaźniki takie były na minimalnym poziomie 3 miesiące temu. Nieporozumienia miały również wpływ na rolnictwo, przemysł i spadek gospodarki amerykańskiej jako całości.
Ceny złota wahają się od $1 500 do $1 560. W porównaniu z cenami w styczniu, złoto wzrosła o 16,5%. Notowania stopniowo wzrosnąć do poziomu 1600 dolarów.
Nasza prognoza na ceny złota jest: wzrost notowań do poziomu 1533, 1535, 1540 dolarów za uncję.

 

  • Cena ropy naftowej

Cena oleju WTI spada: wczoraj cytaty spadły do poziomu 56,80 dolarów za baryłkę.
US Petroleum Institute prezentuje wskaźniki dotyczące funduszy naftowych: jest wzrost 1 380 000 baryłek, co jest pozytywnym skutkiem. Jeśli chodzi o cenę ropy naftowej, jest spadek o 3%. Powodem tego jest niepewność świata publicznego w możliwościach ekonomicznych w olbrzymich krajach Niemiec i Japonii.
Pomimo zapewnień o szybkiej rehabilitacji Arabians po atakach na rafinerie ropy naftowej, popyt na surowce maleje. Ataki pozbawione kraju wywozu przez 5 700 000 baryłek, które zostały rozładowane każdego dnia. Rząd Arabii Saudyjskiej zapewnił światu społeczność o zbliżających się wznowieniu dostaw. Do dziś nie ma pewności co do wiarygodności. Istnieją dane z Reuters, że Saudis kupić surowce od partnerów do ciągłego eksportu do klientów. Sąsiednie Kuwejt i Emirates są partnerami dostaw w Arabii. Zagraniczni klienci Arabians-Malezja, Korea Południowa, Bahrajn.
Departament Stanu USA ogłasza plany upublicznić winy irańskiej stronie w konfliktach na Bliskim Wschodzie. USA przygotowuje się do komunikowania się z rządem Iranu, kontynuując wpływ sankcji. Manewry te są wezwani do negocjowania transakcji nuklearnej. Ceny ropy naftowej spada ze względu na Lull w regionie Bliskiego Wschodu.
Prognoza cen ropy naftowej od nas: poziom WTI spada do 56,50, 56,20, 56,00 dolarów za baryłkę.

 

  • Kryptowaluta

Wczoraj rynek kryptowalut spadł: Alcoin stracił 30% w cenie, Bitcoin-do 15%, osiągając liczby 8750 dolarów. Co do Ethereum, spadła do 173 centów, a XRP spadł do 22,70 centów. Łączna wartość upadła: kapitał kryptowaluta wyniósł 228 000 000 000 dolarów.
Główna waluta Bitcoin spadła do 8 150 dolarów, a w krótkim czasie zwrócił część straty. Stopa mieszania Bitcoin spadła do nie do rozmyślania postać 40%. Jest to najniższy znak, w ciągu ostatnich trzech miesięcy wskaźniki tylko wzrosła. Poziom cytatów zaczął się wznawiać, ale jeszcze nie powrócił do normy. Jeśli jest to możliwe, aby zwiększyć tempo mieszania, będzie chronić rynek i zwiększyć rywalizację oferentów.
EOS został zaktualizowany, co doprowadziło do zorganizowania twardego widelca na rynku kryptowalut. Zaktualizowano sieci konsensusu i wprowadzono szereg elementów do sieci. Pomimo aktualizacji, token EOS nadal spadł w cenie do 25%, osiągając $2,84.
Nasza Prognoza wskazuje, że Bitcoin będzie wzmacniać się dalej do $8 800, $8 900 i $9 000. Ethereum wzrośnie do $175, $177, $180. XRP powinien wzrosnąć o 11 p.m., 11:30 p.m., 23,70 centów.

 

  • Wiadomości

Dane dotyczące przywozu i wywozu, jak również ogólny bilans handlowy, zostaną omówione przez Nową Zelandię. Bank rezerw, w wyniku posiedzenia, ogłosi werdykt w sprawie stopy procentowej, któremu towarzyszyć będzie oświadczenie. Japonia odbędzie posiedzenie Komitetu polityki pieniężnej, a komisarz Banku Japonii Masai będzie wygłosić przemówienie.
Szwajcarski Instytut Instytutu Europejskiego opublikuje indeks oczekiwań ekonomicznych, Bank Narodowy dostarczy sprawozdanie z wyników kwartału. Raport detaliczny należy oczekiwać od brytyjskiej Konfederacji przemysłowców.
Stany Zjednoczone opublikują nowe dane dotyczące cen nieruchomości. Ocena zmian w komercyjnych rezerwach ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych będzie pochodzić z administracji informacji energetycznych.