Szybkie doładowanie za pośrednictwem banków internetowych

System płatności YuMoney (dawniej Yandex.Money) otrzymał zlecenie od Banku Centralnego Rosji o zawieszeniu przetwarzania płatności klientów firm niebędących rezydentami. Prowadzimy rozmowy z naszymi partnerami w tej sprawie, starając się zrobić wszystko, co możliwe, aby przywrócić działanie systemów płatniczych, a także szukamy alternatywnych sposobów uzupełniania i wypłacania środków w celu zapewnienia maksymalnej wygody naszych klientów.

Ponadto, ze względów technicznych, może nie być możliwe doładowanie kont z kart bankowych i za pośrednictwem Sberbank OnLine. Ze swej strony chcemy zauważyć, że ograniczenia te nie wpływają na pracę Alpari, nadal świadczymy usługi dla naszych klientów i pracujemy w trybie regularnym.

Aby łatwo i szybko doładować swoje konto w Alpari, możesz skorzystać z popularnych banków internetowych lub dowolnej z dziesiątek metod prezentowanych na naszej stronie internetowej.

Można również skorzystać z Coin.Ru e-portfel, który jest łatwy do doładowania kartami bankowymi lub z dowolnego banku online za pomocą SBP.

Nasz zespół wsparcia chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Możesz poprosić ich w Telegramie, Facebook Messenger, czacie online, Skype (tylko połączenie), e-mail [email protected] lub telefony: 8-800-200-01-31; +44 2031 293799.

Zostaw odpowiedź