Rynki rosną czekając na pomyślne połączenie OHOMIKRON

Globalne rynki zapasów w czwartek przeprowadzą głównie w związku z pozytywnymi oczekiwaniami inwestorów dotyczących walki z nowym wirusem Coronavirus “Omicronem”. Amerykańskie indeksy w Ewie wzrosły w zakresie 0,6% na optymalizacji szczepionek z Coronavirus. Wcześniej Pfizer stwierdził, że trzy dawki szczepionki były w stanie zneutralizować “Omicron”.

azjatyckich wymian w czwartek Dodaj do 1% głównych indeksów po rynkach amerykańskich. Poparte również chińskie statystyki – inflacja w kraju Okazało się nie tak wielki, jak oczekiwano. Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) wzrósł o 2,3% w warunkach rocznych na koniec listopada, chociaż rynek przewiduje wzrost wskaźnika do 2,5% po 1,5% miesięcy wcześniej. Jednocześnie, w ciągu miesiąca ceny wzrosły o 0,4% po wysokości o 0,7% w październiku.

rynków europejskich wahani w czwartek, podczas gdy brytyjski wskaźnik akcji wspiera spadek przebiegu funta szterlingu do dolara na tle założeń dotyczących potencjalnego zacieśnienia kwarantanny w Wielkiej Brytanii ze względu na wysoki poziom Częstość występowania Covid-19.

.

Zostaw odpowiedź