Olej ukrył około 91 USD

sektorów naftowych wygląda na niestabilnie. Z jednej strony inwestorzy mają wiele obaw dotyczących przyszłego zapotrzebowania na energię. Z drugiej strony, teraz nic nie przeszkadza w zakupach. W poniedziałek Brent Brent równoważy około 91 USD. Technicznie, zgodnie z harmonogramem dziennym, surowce są zachowane w korytarzu konsolidacji, który może przenieść dolną granicę do 89,00 USD. Po przetestowaniu tej linii rynek może rozwinąć falę wzrostu do 97,00 USD.

Istnieje wrażenie, że inwestorzy odczuwali pewne sprawiedliwe koszty ropy i to Jest około 90 USD/baryłkę. Teraz segment surowca w równowadze: ryzyko przerw w dostawach energii z Rosji jest wyrównane przez zagrożenia osłabiającego popyt na wszędzie.

Temat popytu jest zaktualizowany, a następnie zanika w tle. W tle globalnego wzrostu stóp procentowych Rezerwy Federalnej USA w tym tygodniu podejmie kolejną decyzję o zwiększeniu kosztów pożyczek, zwiększa to ryzyko recesji. Ona z kolei jest negatywną kierowcą dla rynku ropy. Świeże dane od Bakera Hughesa przez liczbę oleju Instalacje ćwiczeń wykazały, że w USA wskaźnik przez tydzień wzrósł o 8 szt. Do 599 jednostek. W Kanadzie odpowiedni wskaźnik rozszerzył się o 6 szt., Do 146 jednostek.

Zostaw odpowiedź