Pamm-Service: Jak złożyć pierwszą teczkę

Pamm-Service to wyjątkowy rozwój Alpari, który zyskał na świecie popularność. Łączy inwestorów i handlowców w warunkach wzajemnie korzystnej współpracy. Pamm Konto jest oryginalną obsługą, z którą inwestorzy mogą zarobić bez obrotu. Inwestorzy inwestują w rachunków handlowców, które otrzymują wynagrodzenie z zysku za zarządzanie tymi inwestycjami. Pamm-Portfolio to kilka kont PAMM zjednoczonych w jednej esencji. Ten rodzaj inwestycji pozwala na dywersyfikację zagrożeń. Inwestor, dzięki możliwości wyboru konta Pamm o optymalnym stosunku potencjalnego ryzyka.

Podczas kursu dowiesz się o zasadzie konta Pamm, jego głównych wskaźników i rankingu. Opowiesz również, jak zebrać Pamm-Portfolio, aby dokonać pierwszej inwestycji i uniknąć poważnych błędów.

Treść kursu:

Zasada działania konta Pamm. Główne wskaźniki konta PAMM. Znajomość oceny i konfiguracji filtrów. Wybierz konto PAMM i dodaj go do portfolio Pamm. Jak zrobić Pierwsza inwestycja.

Harmonogram

września 01, 18:00 – 19:00 GMT + 4 września 4, 4 września 18:00 – 19:00 GMT + 4 września 4, 18:00 – 19:00 GMT + 4 września 22, 18: 00 – 19:00 GMT + 4

Zostaw odpowiedź