Aplikacja mobilna Grand Trade

Grand Trade to nowoczesna i wygodna aplikacja do obrotu w rynku Forex, CryptoCurrency, CFD na walutach, indeksach, zapasach, metali, energii, produktów rolnych i obligacji. Grand Trade to pełnoprawna aplikacja mobilna do obrotu i zarządzania kontami. Pobieranie aplikacji mobilnej, otrzymujesz możliwość: otwarte i skonfigurować konta handlowe, aby przeprowadzić wejście / wyjście, przeglądać historię operacji bilansowych, tłumaczyć środki między kontami, handel, zobacz historię transakcji, podążaj za cytatami i otrzymywać Rzeczywista analityka.

Kluczowe korzyści Grand Trade:

Zarejestruj się w kilku kliknięć i natychmiast przejdź do rynku! Uzupełnianie konta od 10 USD na różne sposoby przybierają zysków, zatrzymywanie wypadków i otwarcia transakcji na jednym ekranie! 2560+ narzędzi handlowych. Waluta, CryptoCurrency, CFD, Zapasy, Metale, Zasoby energetyczne, indeksy rozprzestrzeniane z 0,4 punktu i standardowe konta standardowe. Ponad 200 narzędzi handlowych, wąskich spreadów, programy bonusowe. Ramię 1: 500 Obsługa 24/7 Wielojęzyczna aplikacja

Uzupełnij konto / wyjście Fundusze

Uzupełnianie konta i wyjście prowadzone są poprzez popularne systemy płatności. Konta są dostępne w trzech walutach: USD, EUR i RUB. Minimalne zakończenie konta standardowego w aplikacji wynosi 10 USD. Minimalna uzupełnienie konta ECN wynosi 50 USD. Systemy płatności zostaną skompensowane jako bonus na Twoje konto.

Analytics

Użyj wszystkich przydatnych informacji dla handlu bezpośrednio w aplikacji. Do Twojej dyspozycji – recenzje analityczne, kalendarz ekonomiczny, czat online z wsparciem technicznym.

.

Zostaw odpowiedź