Fed Retoryka staje się bardziej \”jastrząb\”

sesji 21 marca na głównych amerykańskich rynkach zapasów zakończyła się niewielkim spadkiem. S & P 500 zmniejszył się o 0,04%, do 4461 punktów, Dow Jones regulowane o 0,58%, NASDAQ spadł o 0,4%. Najbardziej znaczący wzrost wykazał sektor energetyczny (+ 3,79%) na tle pozytywnej dynamiki cytatów naftowych. Gorzej niż inne, udziały cyklicznych wytwarzanych towarów konsumpcyjnych (-0.76%), telekomunikaci (-0,67%) i firm sektora nieruchomości (-0.52%) były gorsze.

Firmy Aktualności

Thoma Bravo absorbuje Anaplan (plan: + 27,6%) za 10,7 mld USD z gotówką. Przez oczekiwania transakcja zostanie zamknięta w pierwszej połowie 2022.. Berkshire Hathaway (BRK.B: + 2,12%) nabywa Alleghany (Y: + 24,9%) za 11,6 mld USD. Przypuszczalnie transakcja zostanie zakończona zamknięta w czwartym kwartale bieżącego roku. Model 737-800 Ng Od Baeing (BA: -3.8%) Running China Eastern Airlines (CEA: -6,31%) nie powiodło się w dzielnicy Guangxi 21 marca.

Oczekujemy

na konferencji polityki gospodarczej Nabe na temat polityki gospodarczej polityki gospodarczej. Według niego jest Oczywiste potrzebę szybko przejść do neutralnych polityk monetarnych, a następnie do poważniejszych środków, jeśli to konieczne. Powell zauważył również, że Fed jest gotowy, aby działać bardziej agresywnie i podnieść stawkę o ponad 25 bp. Na jedno spotkanie, jeśli to konieczne. Dodał również, że długi okres wysokiej inflacji może popchnąć rewizję długoterminowych oczekiwań na rynku, podczas gdy powstrzymywał się przed wyjaśnieniem wszelkich szczegółów dotyczących dalszych działań mających na celu zmniejszenie salda Karmiony. Wspomniano jedynie, że problem może być rozpatrywany na spotkaniu Maju.

Wcześniej te tematy mają już spikers, takich jak James Bullard i Christopher Waller, którzy przychodzą na bardziej agresywne działania FOMC. Prezes FRB Atlanta Raphael Bostik (który nie głosował) poinformował, że zaplanowała sześć rosnących kluczowych stawek dla 2022 r. I widzi scenariusze, w których inflacja może prowadzić do bardziej sztywnej polityki pieniężnej niż wcześniej oczekiwano.

Dane fedwatch z grupy CME obecnie świadczy W możliwym tempie podnoszenia nadchodzącego posiedzenia FOMC w dniu 4 maja do 50 bp.

Licyting na stronie południowo-wschodniej Azji zakończyły się głównie w Plus. Hong Kong Hang Seng wzrósł o 3,29%, japoński Nikkei wzrósł o 1,48%, ale chiński CSI 300 stracił 0,08%. Eurostoxx 50 z otworu sesji rośnie o 0,25%. Futures na futures Brent Oil w tej chwili wznosi się do 117 USD za baryłkę. Złoto jest sprzedawany na 1932 USD za uncję Troy.

Naszym zdaniem, nadchodząca sesja S & P 500 wydaje w zakresie 4420-4470 punktów. Dziś publikacje znaczące makrostatystyki Nie oczekiwany. Wskaźnik sentymentów Freedom Finanse rośnie do 39.

Wzorzec techniczny

S & P 500 osiągniętych oporu na poziomie 200-dniowej średniej ruchomej i w najbliższej przyszłości może to przetestować. Wskaźniki RSI i MACD Zarejestruj się siły “Byk”. W przypadku zerwania 200-dniowego środkowego benchmarku można wznowić, wyznaczający zakończenie korekty. W krótkim horyzoncie, wycofanie jest możliwe do najbliższego wsparcia, który znajduje się na znaku 4300 punktów.

Raporty

Dzisiaj Raport W pierwszym kwartale zaprezentuje największy na świecie programistę oprogramowania do tworzenia treści cyfrowych Adobe (ADBE). Konsensus faktytu obejmuje zwiększenie przychodów o 8,6%, do 4,241 mld USD, a także wzrost skorygowanych hodowli EPS o 6,4%, do 3,34 USD. Wskaźniki te odpowiadają początkowym prowadzeniu samego programistów. Oblicz silne wyniki w segmencie multimediów cyfrowych, w tym poprzez rozszerzenie dostępności internetowej Photoshop i Illustrator, zrównoważonego zapotrzebowania na roztwory mobilne i zachowanie silnej impulsu wzrostu substancji Adobe. Wierzymy, że chmura dokumentu będzie nadal stale rozwijać się, a wzrost wskaźników znaków Adobe może spowolnić na tle pogorszenia kluczowego konkurenta tego produktu docusign. W szczególności uwagi inwestorów będzie oczekiwania dotyczące wzrostu sprzedaży za bieżący rok. Należy pamiętać, że perspektywy Spółki na 2022 r. W czwartym kwartale był niższy niż wstępne szacunki rynku.

Również inwestorzy będą zainteresowani prognozami w odniesieniu do marginesu, ponieważ oczekiwania wzrostu wydatków operacyjnych miały znaczną presję Dla Adobe Cytaty w ostatnich miesiącach.

.

Zostaw odpowiedź