Amerykański rynek akcji odegrał upadek

inwestorów pracujących nad strategią strategii wykupu, po prostu nie dawać “niedźwiedzi”, aby uzyskać szybkość. Nowa porcja płynnościowa mocno pchnęła amerykańskie indeksy. Główne benchmarki Stanów Zjednoczonych przerywały trzydniowy spadek. W takim przypadku obawy są zapisywane i są wspierane przez fakty. Zyski globalnego cyklu monetarnego zaciskowego nie jest jeszcze postrzegane przez uczestników rynku poważnie. Jednak właśnie ten czynnik doprowadzi do pogorszenia warunków kredytowych oraz wzrostu spółek obciążeń długu, które wpłynie W prognozowanym wartościach papierów.

Sytuacja z Coronavirus dodaje również niepewność, ponieważ inwestorzy z całego świata obawiają się wpływu nowej wersji obciążenia wirusa na przywrócenie gospodarki światowej. Bardzo dziwne jest, że inwestorzy nie przestrzegają reguły: “Kupuj plotki, sprzedaj na faktach”. Wskaźniki USA wzrosły o 1,5 – 2,4%.

Wartości indeksu:

Nasdaq Composite: 15341 p. (+ 2,40%) S & P 500: 4649 p. (+ 1,78%) Dow Jones: 35492 p. (+ 1,60%)

w CFD Premark Indeks Spx500 jest stabilny. Rola wsparcia wystaje 4530 p. Jednak obecne warunki nadal mówią, że “niedźwiedzie” mogą obniżyć rynek nawet niższy. Korekta może wystąpić do

Wydarzenia ekonomiczne

Prezydent USA Joe Biden ponownie wezwał na Amerykanów, aby szczepić przeciwko Covid-19 i nie może być paniką ze względu na pojawienie się nowych szczepów koronawirusowych. Stwierdził, że rząd kupiłby ponad 500 milionów testów domowych na obecność Coronawirusa.

Deficyt rachunku bieżącego z amerykańskiej bilansu płatności w trzecim kwartale 2021 r 16,5 mld USD i wyniosła 214,8 mld USD. Jest to maksymalny wskaźnik od trzeciego kwartału 2006 r.

Nike Inc. Udziały Zdjął 6,2% po doskonałym sprawozdaniu finansowym za drugi kwartał 2022 r., Pomimo gwałtownego spadku sprzedaży w Chinach. Cytaty producenta towarów sportowych stały się liderem wzrostu wśród elementów Dow Jones, które pozwoliło na indeks, aby stworzyć taki silny wzrost. W międzyczasie Technologia Micron zwiększyła zysk netto na wynikach pierwszego kwartału finansowego, który zakończył 2 grudnia, Prawie trzy razy i przychody – o 33,3%. Koszt producenta chipów pamięci wzrosły o 10,5%, jest najlepszym wzrostem w ponad roku.

.

Zostaw odpowiedź