Złoto: Pierwszy poziom w przypadku wzrostu – 1818 USD

kursu złota w środku tygodnia spadł do znaku 1789 USD za uncję, po zwróciniu się do poziomu sesji europejskiej. Pierwszym poziomem w przypadku pewnego wzrostu jest obszar 1818 dolarów za uncję. Giełdowy rynek amerykański zakończył utrzymanie medium w wielokierunkowo z powodu wzmocnienia sektorów opieki zdrowotnej, mediów i surowców. Rynek wykazuje słabość na tle negatywnej dynamiki z telekomunikacji, oleju i technologii. Tym razem złoto okazało się słabsze niż płynne papiery wartościowe.

w momencie zamknięcia Na New York Stock Exchange Dow Jones wzrosły o 0,25%, osiągając historyczną maksimum, a następnie wzrosła 0,14%

inwestorów, następuje wpływ oomikronu na przywrócenie gospodarki. Według mediów Zjednoczone Królestwo nie zaostrzy środków ograniczających do końca roku, pomimo wzrostu liczby przypadków chorób. Francja będzie nadal dokręcić środków w walce Covid-19, ale nie wejdzie do godziny policyjnej w przeddzień nowego roku. Stany Zjednoczone zmniejszyły zalecany czas w samodzielnej izolacji dla zainfekowanych Amerykanie od 10 do 5 dni.

Moczyowe pozytywne sygnały dla inwestorów. Bank Ludowy Chiny potwierdził, że kurs wymiany Yuan w 2022 r. Będzie bardziej elastyczny i jako całość pozostanie stabilny na rozsądnym i zrównoważonym poziomie. Bank centralny dodał, że zapewni wzrost ogólnej pożyczki w 2022 r.

.

Zostaw odpowiedź