Złoto: handlowcy zwiększają zmniejszenie pozycji netto

Według COT (zobowiązania handlowców), dostarczone przez handel komercyjny w towarach futures (CFTC) – przez tydzień, który zakończył się w ostatnim wtorek, dużych spekulantów (niekomercyjnych) zmniejszyli czystą pozycję w celu zakupu umów złota o 15,3 tys. Umowy do 125.8.8.8.8.8.8.8.8 tysiące dużych spekulacyjnych graczy zmniejszają czystą pozycję, aby kupić drugi tydzień po 2-tygodniowym przedłużeniu. Czysta pozycja nadal spadała z poziomów, które były maksymalne od początku lipca.

żywopłotów (komercyjne) zmniejszyło czystą pozycję w zakresie sprzedaży umów W złoto o 15,6 tysiąca kontraktów do 138,1 tysiąca. Heders-operatorzy zmniejszają czystą pozycję na sprzedaż, a także drugi tydzień z rzędu. Otwarte odsetki wzrosły o 3,8 tysiąca kontraktów do 457,8 tysięcy. Wskaźnik w kształcie BULL dużych spekulantów (stosunek liczby umów zakupu liczby umów na sprzedaż) zmniejszył się o 0,32 do 2,13 tygodniowo.

Wznów

Dane z raportów COT dla złota odzwierciedlają wzrost nastroju niedźwiedzia. Handlowcy w ostatnim tygodniu wzmocnili zmniejszenie czystej pozycji cen. W tym samym czasie czysta pozycja trwała Spadek z poziomów, które są maksymalne w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Duże fundusze zwiększyły sprzedaż o 15% tygodniowo, zakupy również zostały zmniejszone. Kontynuacja tego trendu może pomóc obniżyć cenę za szlachetny metal.

Zostaw odpowiedź