Złote transakcje na poziomie zeszłego tygodnia

Rising Banking Metal powyżej 1800 dolarów za uncję nie miało miejsca. Tempo wzrostu gospodarki chińskiej w trzecim kwartale zwolnił do minimum rocznego z powodu przerw w zasilaniu, problemy z łańcuchami i zmiennością w rynku nieruchomości. Wielkość chińskiego PKB w lipcu-wrześniu wzrosła o 4,9% w warunkach rocznych i 0,2% w stosunku do drugiego kwartału. Analitycy oczekiwali odpowiednio wzrostu o 5,2% i 0,5%. Chińskie indeksy akcji zamknęły się w poniedziałek. Olej ciągły wzrost na początku tygodnia Na tle odzyskiwania popytu. Globalne sygnały rynkowe są przenoszone do szlachetnego metalu rajdu tak późno.

Jednocześnie główne indeksy Wall Street wykazało wzrost na koniec tygodnia po dobrych wynikach finansowych Goldman Sachs. Wzmocnienie sprzedaży detalicznej USA zwiększyło optymizm ożywienia gospodarczego. Indeks bankowy wzrósł o 0,8% po zwiększeniu wydajności 10-letnich obligacji skarbowych. Taka gazeta zmniejszyła długą pozycję złota na końcu zeszłego tygodnia.

Dzisiaj Złoto Będzie wrażliwy na publikacje ze Stanów Zjednoczonych, liczba wyemitowanych zezwoleń na budowę i wielkość budowy nowych domów zostanie zwolniony.

.

Zostaw odpowiedź