Trump bliski porażki w wyborach prezydenckich w USA

101.000 prezydent USA Trump jest o krok od przegranego wyścigu prezydenckiego po Biden wyszedł naprzód w Michigan. Szanse Trumpa na wygraną zaczynają spadać, gdy sondaże przetwarzają głosy z dużych miast i głosy oddane w mailu.

indeksy giełdowe wzrosła w środę, podczas gdy dolar osłabił wśród demokratycznego kandydata zwycięstwo w niektórych stanach huśtawka.

Joe Biden przejął prowadzenie w Michigan – kluczowym państwie, w którym zwycięstwo może zapewnić nominację Demokratów do prezydentury. Biden prowadzi Michigan z 49,4 procent głosów, wyprzedzając Trumpa o 0,3 procent, zgodnie z Finanz. O 00 GMT czwartek, kandydat Demokratów Joe Biden otrzymał 264 głosów wyborczych z 270 potrzebne. Biden prowadzi Michigan i Nevada w Michigan i Nevadzie i przewiduje się, aby wygrać Wisconsin. Jeśli ta sytuacja się utrzyma, prawdopodobnie zostanie wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych z minimum możliwych 270 głosów wyborczych, raporty RIA Novosti.

” Prezydentura Bidena zapowiada się bardziej pokojowo dla Całej Ameryki, więc trudno uznać za katastrofę dla rynków. Był długoletnim wiceprezydentem za prezydentury Obamy, więc jest również stosunkowo “znanym złem”. Ponadto krótkoterminowe okresy pod rządami Bidena mogą być bardzo szybko Przyjęto ponad 2 biliony dolarów pomocy gospodarczej”, powiedział zespół analityków FxPro.   Donald Trump kampanii zażądał, że pensylwania liczenia głosów zawieszone na polecenie sądu, zastępca szefa sztabu Justin Clark powiedział. Urzędujący prezydent Trump może zakwestionować wyniki wyborów prezydenckich na wiele sposobów, mimo że kandydat Demokratów Joe Biden ma duże szanse na wygraną, powiedział działacz środowiska i sprawiedliwości społecznej i kandydat Partii Zielonych do Senatu kandydat Madeline Hoffman. Trump wcześniej ogłosił zwycięstwo, oskarżył Demokratów o próbę “kradzieży wyborów” i obiecał udać się do Sądu Najwyższego.

Zostaw odpowiedź