Top 5 udanych strategii RAMM na 20 listopada

Dzisiaj analizujemy pięć strategii RAMM, które pokazały największą rentowność w zeszłym miesiącu. Najlepsze w listopadzie było strategią o nazwie FX MJSH 11. Kierownik wykazał wydajność 374% przez miesiąc, otwarcie transakcji głównie przez Gold Xau / USD, a także na parach walutowych: EUR / CHF, EUR / CAD, EUR / USD, GBP / USD i CHF / JPY. W ten sposób zainwestował w strategię 5000 USD na początku listopada, można uzyskać w miesiącu

$ 23 700 USD bez wynagrodzenia do przedsiębiorcy. Status strategii: agresywny.

strategii mocy Gold Kiya 1 za listopadnik wykazał wydajność w 263,94%. Trader dokonuje transakcji tylko dla Gold Xau / USD. Inwestowanie w tę strategię 2500 USD na początku w zeszłym miesiącu, otrzymasz dochód w wysokości 9098.5 USD bez uwzględnienia wynagrodzenia przedsiębiorcy.

Status statusu: agresywny.

w trzecim miejscu jest strategia galaktyki z wydajnością 181,41%. W ciągu miesiąca przedsiębiorca otwiera głównie pozycje Xau / USD, a także za pomocą narzędzi: WTI, Dax30, Brent – Pary waluty: USD / JPY, EUR / USD, EUR / JPY, CHF / JPY i CAD / JPY. Strategia non-profit W całym okresie tworzenia wynosi 165,63%.

Status statusu: agresywny.

Czwarte miejsce zajmował strategię zwaną z wydajnością 163,98% na listopad. Handlowiec w większości przypadków otwiera pozycję złotej Xau / USD. Rentowność strategii na cały czas wynosi 394,86%.

Status statusu: konserwatywny.

Piąte miejsce w rankingu wykonano strategię Marlen13. Przez miesiąc przedsiębiorca zarobił 113,58%. Całkowita wydajność strategii na cały czas wynosi 226,45%. Handlowiec zasadniczo zobowiązany Transakcje z złota Xau / USD, rzadziej w obrotach wykorzystania par walutowych: GBP / USD, USD / CAD, AUD / USD, USD / JPY i AUD / JPY.

Status statusu: agresywny.

.

Zostaw odpowiedź