Top-5 udane amarki Ramm Strategie za kwietnia

dzisiaj przeanalizujemy pięć strategii RAMM, które wykazały największą rentowność w zeszłym miesiącu. Najlepsze w kwietniu była strategia o nazwie Lowlossx6. Menedżer wykazał rekordową wydajność 555%w ciągu jednego miesiąca, otwierając transakcje według USD/JPY, XAU/USD i EUR/USD. W ten sposób, zainwestując 5000 USD w strategię na początku kwietnia, możesz otrzymać 27 750 USD dochodów w ciągu miesiąca bez uwzględnienia nagrody dla handlowca. Status strategii: agresywny.

Drugi najbardziej opłacalny w kwietniu był fundusz poza strategią V3, pokazując Wynik to 74,36%. Trader otworzył głównie transakcje zgodnie z następującymi parami walutowymi: GBP/CHF, GBP/JPY, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP i EUR/JPY. W ten sposób zainwestował 2500 USD w tę strategię na początku kwietnia, pod koniec miesiąca możesz otrzymać 1859 USD. Status strategii: agresywny.

trzeci pod względem rentowności w kwietniu stał się strategią gotówki online. W szacowanym okresie trader wykazał wydajność w wysokości 48,73%, koncentrując się na otwarciu pozycji GBP/USD, S&P500, XAU/USD, EUR/USD, USD/JPY i Brent. Status strategii: konserwatywny.

czwarty Miejsce w kwietniowym rankingu zajęło strategię zwaną Spekilant z wydajnością 42,22%. Trader otworzył głównie pozycje na takich narzędziach handlowych, jak EUR/USD, XAU/USD, USD/CAD, GBP/JPY i AUD/USD. Status strategii: agresywny.

Piąte miejsce w rankingu zabrała strategia o nazwie Lotfi-Karimi. Menedżer wykazał rentowność 36,93%w ciągu jednego miesiąca, otwierając transakcje głównie według AUD/USD, EUR/AUD/CAD, EUR/GBP, EUR/JPY, EUR/USD, GBP/USD i XAU/USD. Status strategii: konserwatywny.

Zarabiaj jako profesjonalista w usłudze Ramm z kopiowaniem z amarketów!

Zostaw odpowiedź