Top-5 udane amarki Ramm Strategie za czerwiec

dzisiaj przeanalizujemy pięć strategii RAMM, które wykazały największą rentowność w zeszłym miesiącu. Najlepsza strategia shinestar w czerwcu, pokazująca wynik 336%. Trader otworzył transakcje złota/USD i NASDAQ100. W ten sposób zainwestował 2500 USD w tę strategię na początku czerwca, pod koniec miesiąca możesz otrzymać zysk w wysokości 8400 USD. Status strategii: agresywny.

na drugim miejscu oceny najbardziej udanych strategii RAMM na czerwiec jest strategią Soli z wydajnością 200%. Trader dokonał głównie transakcji W przypadku złota/USD, a także NZD/USD, NASDAQ100, GBP/JPY i innych narzędzi. Status strategii: agresywny.

na trzecim miejscu w rankingu zajęło strategię Gold800 z rentownością 115%. Trader otworzył pozycje na XAU/USD, XAG/USD i Brent. Status strategii: konserwatywny. Na czwartym miejscu w ratingu najbardziej udanych strategii RAMM na czerwiec jest strategia kopiowania Archer Archer z rentownością 114%. Trader otworzył pozycje na Xau/USD, WTI, NASDAQ100 i innych aktywach handlowych. Status strategii: agresywny. Piąte miejsce w rankingu zajęło strategię zielonych pieniędzy z rentownością 76%. Trader dokonał transakcji wyłącznie na Brent. Status strategii: konserwatywny.

Zarabiaj jako profesjonalista w serwisie szkoleniowym RAMM od Amarkets!

Zostaw odpowiedź