Strategia Marketscop: Sukces w handlu forex

16 września o 20:00 (GMT) zapraszamy do oglądania online za darmo weber “Strategy Marketscop (VSA): sukces w profesjonalnym handlu na rynkach finansowych.”

Skalpowanie w ciągu dnia lub długoterminowego porozumienia, a może handel średnioterminowy – co jest lepsze dla efektywnej pracy na rynku walutowym? Nie musisz wybierać, ponieważ uniwersalna strategia handlowa Marketscop (VSA) pozwala handlować na dowolnym rynku i w dowolnym terminie.

Tajemnica jest prosta – śledzenie i terminowe wykrywanie na rynku działań głównego uczestnika (animatora rynku), który jest w stanie stworzyć duży popyt lub podaż. Dostosowując się do animatorów rynku, handlowcy mogą sprawić, że ich transakcje będą dokładniejsze, a tym samym zarobią więcej. Jak dokładnie? Przekonaj się na webinarium, które poprowadzi Aleksander Bizyuk, popularny ekspert w dziedzinie handlu na rynkach finansowych CIS i nauczyciel.

Zawartość webinaru:

Kto jest animatorem rynku i jak wpływają na rynek.Jak można zarobić, śledząc działania animatorów rynku.Przykłady konkretnych wyników strategii Marketscop (VSA).Zarządzanie ryzykiem i kontrola emocji: dlaczego ma to znaczenie.

Rejestracja na seminarium internetowym pod linkiem.

Nie przegap tej okazji, ponieważ wszyscy uczestnicy webinarium na koniec transmisji otrzymają ekskluzywny bonus za szybki oraz skuteczny początek handlu i inwestycji.

Nasz zespół wsparcia chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Teraz możesz poprosić ich w Telegramie, Facebook Messenger, czacie online, a także Skype (tylko połączenie), e-mail [email protected] lub telefonicznie: 8-800-200-01-31; +44 2031 293799.

Zostaw odpowiedź