Rynki światowe wahają się z powodu Coronavirusa

Światowych rynków zapasów w poniedziałek porusza się niejednoznaczne ze względu na sprzeczne czynniki wpływające: firmy sprawozdawcze i wzrost liczby infekcji koronavirus w Chinach. Amerykańskie indeksy w piątek spadły w ciągu 0,8%, głównie ze względu na spadające akcje Facebooka i Twittera. Papiery wartościowe sieci społecznościowych są tańsze na tle wiadomości Snap, która uznała, że ​​jego przychody reklamowe spadły znacznie ze względu na nową politykę jabłkową w dziedzinie reklamy. Teraz wymagane są aplikacje, aby zapytać użytkowników Czy śledzą swoje działania.

Wymiana azjatyckich w poniedziałek dodają 0,5% zgodnie z głównymi indeksami w oczekiwaniu na publikację wyników finansowych Hyundai, Sony i LG Electronics. Jednocześnie czynnikiem odstraszającym do wzrostu indeksów zapasów jest zwiększenie częstości występowania infekcji koronavirus w Chinach i środków władz o jego ograniczenie.

rynków europejskich nadal rosną w dobrej sprawozdaniu z największych firm w regionie. Przychody francuskiego L’Oreal za trzy kwartały wyniosły 23,2 mld euro, a na trzeci Dziecięć wynosi prawie 8 miliardów. Ponadto pozytywny wpływ na rynek zapewnił również wiadomości z Chin o sytuacji z dużym problemem Developer Evergrande. Spółka, która była na krawędzi niewykonania domyślna, nadal prowadziła zaległa płatność w wysokości 83,5 mln USD, aby zapłacić odsetki od obligacji.

.

Zostaw odpowiedź