Rozwój scenariuszy ruchu rynkowego

przed rozpoczęciem sesji handlowej wszyscy handlowcy i inwestorzy zadają to samo pytanie – dokąd pójdzie rynek? To pytanie jest bardzo trudne do odpowiedzi. Biorąc jednak pod uwagę doświadczenie analizy sytuacji rynkowej i badań zaawansowanych wskaźników rynku, możemy uzyskać krótkoterminową prognozę na temat nadchodzącego ruchu rynkowego.

Rynki walutowe i giełdowe. Możesz aktywnie dostosować się do obecnej sytuacji rynkowej wraz z doświadczonym mentorem. Pomoże to podjąć właściwą decyzję handlową w decydującym momencie.

W seminarium Założyciel szkoły szkoleniowej – Nikolai Solabuto:

przeanalizuje indeksy S&P i MoEX, futures naftowych i kursów rubla; Wyrażą wszystkie scenariusze rozwoju wydarzeń na tych rynkach podczas otwarcia i pierwszej połowy sesji handlowej; Ustanowią scenariusze poprzez prawdopodobieństwo wdrożenia; Da swoją wizję przez Tło wiadomości.

Po seminarium internetowym dołącz do bezpośredniej transmisji “Porann Briefing”, w której po otwarciu rynku będziemy analizować określone papiery wartościowe. Porozmawiajmy o ich potencjale ruchu i omówmy scenariusze rozwoju wydarzeń w przyszłości.

Data: 28 kwietnia 2022 o 09:30

Zostaw odpowiedź