Olej w niewoli emocji

w oleju dzisiaj to bardzo emocjonalny dzień. Inwestorzy reagują na zakwestionowane prawdopodobieństwo spadku zapotrzebowania na surowce na świecie, gdy gospodarka wpada w stan recesji i na różnice w dolara. W połowie dnia Barrel Brent próbuje ustabilizować około 89,15 USD, ale niezbyt.

Techniczna strona wibracji Brent wskazuje, że ropa naftowa opracowała falę wzrostu do 89,20 USD i jest teraz gotowa do spadku o 86,50 USD. Stamtąd rynek po raz kolejny spróbuje wprowadzić 90 USD. Dzień przed dolara był doskonale skorygowany, który dał drogi do surowców do byków. Ponadto informacje o maksymalnym dopuszczalnym poziomie cen ropy rosyjskiej w cenach UE wspierały ceny.

, według amerykańskiego Ministerstwa Energii, opublikowanych w środę, Black Gold Reserves w ciągu tygodnia spadło o 0,22 miliona baryłek z zauważalnym spadkiem czystego importu o 1,6 miliona baryłek dziennie. Ekstrakcja surowców zatonąła o 100 tysięcy zużytych do 12 milionów b/s. Warto zauważyć, że obciążenie rafinerii również spadło. Zapasy benzyny spadły o 2,4 miliona baryłek, rezerwy destylatów – o 2,9 miliona baryłek. Jednak odnowienie Fortyfikacje dolara unieważniły całe to wsparcie.

Zostaw odpowiedź