Karmiony

Według Richarda Bernsteina Advisors

giełdzie może się zawarzać o 50%. Katalizatorem tej apokalipsy może być decyzja Rezerwy Federalnej USA w środowych stawkach. Bańka na giełdzie jest gotowa do pękania i podwójnego rynku akcji. Według Richarda Bernsteina Advisors (RBA), który zajmuje się inwestycjami klientów, początek tego procesu może zwiększyć stawki Fed w środę o 0,50%, do 1,00%, do 1,00%.

Największa bańka została spuchnięta w sektorze wysokiej technologii, zauważają w RBA. American High -Tech Index Nasdaq stracił około 12,7% w kwietniu – jest to najgorsza dynamika od 2008 roku. Wskaźnik rynku S&P 500 w USA wykazał najszybszy upadek od początku pandemii, spadając o 8,8%.

“Spójrz na historię bąbelków. Gdy wykazują większą korektę, spadek może osiągnąć 50%. Z reguły dzieje się tak, gdy organy regulacyjne zaczną napinać politykę pieniężną”, powiedział Dan Suzuki, zastępca dyrektora RBA RBA , który wcześniej był zbywalny. Strateg w Bank of America – Merrill Lynch.

w jego słowach, Największym problemem dla inwestorów jest niepewność tego, co będzie w ostatecznym oświadczeniu Rezerwy Federalnej USA. Prognozy doradców Richarda Bernsteina na temat upadku rynku akcji opiera się na założeniu, że wzrost stóp procentowych uszkodzi promocje, zwłaszcza technologiczne.

W poniedziałek rentowność 10-letniego Tenderris po raz pierwszy przekroczyła poziom 3% od grudnia 2018 r. Wskaźnik Skarbu Państwa Bloomberg, który mierzy koszty obligacji, stracił w tym roku około 8%, naprawiając najgorszy kwartał w historii obserwacji.

według Badanie Bloomberg, 75% respondentów jest pewne, że wydajność 10 stron wzrośnie do 3,25% przed osiągnięciem szczytu. Jeśli respondenci mają rację, ryzykowne aktywa od udziałów wzrostu po waluty rozwijających się rynków będą napotkać większy problem.

Zostaw odpowiedź