FXPRO w 2021 r.: Wyniki i osiągnięcia

Nadszedł czas, aby pamiętać, które wyniki zdołały dotrzeć do Ciebie FXPRO, drodzy handlowcy. Zobacz, co ten rok pamięta. Początkowo w czerwcu zaprezentowaliśmy setki CFD do najbardziej omawianych udziałów w tym czasie: Gamestop, AMC, Moderna i innych. W październiku pojechaliśmy jeszcze bardziej, dodając ponad 2000 papierów wartościowych do USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Belgii, Portugalii, Szwajcarii i Holandii na platformie MT5.

Więcej CFD na CryptoCurrency

Zwłaszcza w swoich żądaniach w 2021 r. Rozszerzyliśmy listę oferowanych Cryptovaluvut, w tym najbardziej poszukiwany altkoinki w nim. Teraz Clients FXPRO * CFD są dostępne na 30 kryptocturrendach, w tym bitcoin, ethereum, litecoin, marszczenia, dogecoin i innych!

W dniu 1 sierpnia uruchomiliśmy handel CFD na krypto w weekendy, dzięki czemu dostęp do wiodącego Alcoinam codziennie i okrągły. W listopadzie zmniejszyliśmy również rozprzestrzenia się kryptokomputów: daje możliwość zmniejszenia kosztów handlowych.

* Niedostępne dla klientów detalicznych FXPRO UK Ltd.

Dodano nowy metal – pallad!

we wrześniu FXPRO CFD Trading na nowym popularnym metalu! Teraz na naszych platformach możesz dokonać transakcji nie tylko na złoto (w dolarach amerykańskich, euro lub gramów), srebro (w dolarach amerykańskich lub euro) i Platinum, ale także na Palladii!

Udane partnerstwo z McLarenem

w 2021 r. Jesteśmy niesamowicie zadowolony z ogłuszającego zwycięstwa zespołu McLaren na Formule Grand Prix 1 we Włoszech! Był to wyścig historyczny i podwójny finał: wiodący pilot Daniel Riccardo dotarł do pierwszego, a Lando Norris jest drugim. Czy muszę powiedzieć, że na skrzydłach bardów byliśmy zainteresowani FXPRO Logos!?

Logiczna kontynuacja tego sukcesu była zawarta nowej umowy o partnerstwie między FXPRO a McLarenem F1 przez kolejne trzy lata.

Wspomnienie rozszerzenia współpracy z tym historycznym zespołem wyścigowym w Formuły 1 Grand Prix 1 w Rosji logo FXPRO został umieszczony wyłącznie wzdłuż paneli bocznych samochodu wyścigowego, w kabinie i na zewnętrznym haloce.

Doskonała konstrukcja witryny

CFD na akcję stała się więcej! Dla Twojej wygody, teraz mogą być filtrowane przez przemysł i region. Tak więc, wraz ze znanymi firmami w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, oferujemy szeroką gamę udziałów z Belgii, Holandii, Portugalii i Szwajcarii.

Wśród branż, do których proponowane firmy obejmują – usługi akademickie, edukacyjne, bankowe i inwestycyjne, a także żywność i napoje, towary przemysłowe, odnawialne źródła energii itp.

Dodaliśmy również do witryny widżetu witryny z odpowiednimi cytuje nowe i popularne aktywa. Nasz kalendarz Dywidendy otrzymały również nowy projekt. Track Nadchodzące wydarzenia stały się wygodniejsze!

Updated Mobile Dodatek

W tym roku opublikowaliśmy zaktualizowaną wersję naszej własnej platformy handlowej i aplikacji zarządzania kontem na IOS i Androida. Co nowego:

Dodatkowe rodzaje grafiki Superior Interfejs Dark Temat Bid / Zapytaj Wybór cen dla wykresów Wprowadziliśmy nową stratę zatrzymania i zyskujemy zysk z możliwością ustalania poziomu cen i poziomu zysku oprócz określonej odległości w punktach.

Ponadto wspieramy obecnie obrót wskaźnikach w osadzeniu na kontach krawędziowych w aplikacji mobilnej (dla klientów FXPRO UK).

Nowe międzynarodowe nagrody

w 2021 r. FXPRO stało się zwycięzcą kilku głównych premii świata. Międzynarodowe jury i handlowcy bardzo docenili nasze innowacyjne produkty i usługi, więc teraz w Piggy Bank – 90 Global Awards! Jesteśmy pewni, dzięki którym nagrody zostaną wkrótce 100!

24-godzinna obsługa

Obecnie obsługa Obsługa klienta FXPRO jest gotowa odpowiedzieć na pytania 24/7 w języku angielskim. Menedżerowie mówiących rosyjsko-mówiące wciąż chętnie pomogą Ci w godzinach pracy w dni powszednie.

Możesz łatwo skontaktować się z poleceniem FXPRO za pośrednictwem livechat za pomocą menu aplikacji FXPRO, a także przez telefon lub e-mail.

Za jego pracę, nasi specjaliści otrzymali nagrody “Najlepsza obsługa klienta 2021” w ceremonii FXScouts Forex Awards Ceremonii.

Rozbudowa obecności mediów

w ostatnich miesiącach, polecenie analityków FXPRO coraz częściej cytowane media światowej klasy. W rezultacie osiągnęliśmy setki najlepszych miesięcznych publikacji, bije rejestr 2019 roku.

Możesz znaleźć naszą ostatnią analizę rynku w portalu informacyjnym FXPRO: https://fxpro.news/.

BNKPRO zostanie wydany w 2022 roku!

Jest to nowa aplikacja High-Tech z zespołu programistów FXPRO. Zainwestuj w tysiące akcji, wyślij i zdobywaj pieniądze, a także zarządzać wydatkami w parę dotyków!

Drodzy Handlowcy! W FXPRO życzę ci niesamowicie udanego i szczęśliwego Nowego Roku!

.

Zostaw odpowiedź