Cechy rynku towarów rolnych

produktów rolnych są jednym z elementów, które są ważne nie tylko dla poszczególnych gospodarstw domowych, ale także dla gospodarek różnych krajów jako całości. Oprócz przemysłu spożywczego i hodowli zwierząt, są coraz częściej wykorzystywane do produkcji alternatywnych rodzajów materiałów paliwowych, budowlanych i opakowań, tworzyw sztucznych, a także w branży medycznej.

Wiele zdarzeń, które zmieniają bilans dostaw i popytu, wpływa na dynamikę cen produktów rolnych. Umowy różnicy (CFD) pozwalają Zarabiaj na wahania cen produktów rolnych bez rzeczywistych dostaw towarów.

Cechy rynku towarów rolnych:

Popyt rośnie z wzrostem populacji i ogólnym dobrem samopoczuciem, podczas gdy propozycja zależy od sezonu i czynników pogodowych. Pozwala to pewnie określić trendy ruchu cen. Handel produktami rolnymi jest związany z konkretnymi giełdami, które mają swój własny harmonogram pracy. Rynek rolny – pilne umowy są na niej sprzedawane, mieć określony okres działania.

Główne towary rolne

Kukurydza pszenicy soja cukier cukier kakao Robusta Coffee Robusta Cash

Przykład transakcji

Kontrakt kukurydzy – narzędzie Zalecane przez handlowców do obrotu średnio- i długoterminowego. Z reguły, ceny kukurydzy rosną z minimalnych wartości w okresie zbioru, do maksymalnych znaków na wiosnę przed rozpoczęciem pracy siewnej. Narzędzie aktywnie odpowiada na prognozy i wiadomości o stanie upraw Ziarna w kluczowych krajach producentów i eksporterów. Największa zmienność za pomocą narzędzia obserwuje się w trakcie wydania miesięcznego sprawozdania z Departamentu Rolnictwa w USA Wasde USDA.

Ceny dla Corn

Ceny kukurydzy (kukurydzy) są instalowane w dolarach amerykańskich na 100 buszli (buszel = 60 funtów). W okresach wzrostu średni wzrost cen wynosi + 13,3% miesięcznie. Najbardziej zlikwidowane towary od 15:30 do 19:15 GMT. Jednocześnie odnotowuje maksymalna zmienność, często towarzyszy mu GEP w otworze sesje. Zalecany komfortowy kapitał do pracy z pszenicą – 2500 USD za transakcje średnioterminowe i 10 000 USD na długoterminowy handel.

.

Zostaw odpowiedź