American Market Hits Records

Obserwowanie długotrwałych tradycji, rynek amerykański kontynuuje rajd noworoczny. Indeks szerokiego rynku S & P 500 przepisał maksymalnie 69 razy w bieżącym roku, osiągając wartość w 4791 r. Inwestorzy zachowują pozytywne nastawienie, kontynuując ignorowanie statycznego, co sugeruje, że 2022 może rozpocząć się na mniej pozytywnej notatce , Z uwagi na przyspieszoną redukcję programu Fed i zmieniające kluczowe stopy procentowe.

Sytuacja z koronavirusem w kraju pozostawia wiele do życzenia, ponieważ codzienny wzrost infekcji Stał się najsilniejszy od napięcia “delta”. Warto również wspomnieć o tym z powodu pandemii i złej pogody, amerykańskie linie lotnicze odwołały ponad 3 tysiące lotów w zeszłym tygodniu i przeniósł kilka tysięcy. Wskaźniki zapasów USA na końcu poniedziałku Rose 0,9-1,4%.

Wartości indeksu:

Nasdaq Composite: 15871 p. (+ 0,85%) S & P 500: 4791 p. (+ 0,62%) Dow Jones: 36302 p. (+ 0,55%)

w CFD Pail na S & P 500 Indeks ma wszystkie szanse na dalsze zaktualizowanie Maxima. Z technicznego punktu widzenia opór S & P 500 jest W obszarze 4850 p. Oraz wsparcie, dla których sprzedawcy mogą konkurować mieści się w zakresie 4630-4600 p. (Przedstawił harmonogram CFD na SPX_500 z MT4).

Wydarzenia gospodarcze

Obecny tydzień w Stanach Zjednoczonych jest spodziewany, ponieważ podczas Bożego Narodzenia i Nowego Roku, tradycyjnie, nie jest zwyczajowo trzymać ważnych spotkań firm z inwestorami, a raporty nie są ujawniane. Statystyki makroekonomiczne są praktycznie nieobecne.

segment korporacyjny

na tle rosnących przypadków infekcji koronavirus, Ponad 3 tysiące lotów zostało anulowanych. Nie mogło to wpływać na wartość udziałów linii lotniczych. Papier United Airlines Holdings Inc. i Delta Air Lines Inc. Zgodnie z wynikami aukcji zmniejszyła się o 0,7% i 0,8%.

również udziały operatorów liniowców reagują bardzo cienkie do wszystkich wiadomości związanych z koronawirusem i możliwymi ograniczeniami. Carnival Corp. A Royal Caribbean Group spadła odpowiednio o 1,2% i 1,4%.

.

Zostaw odpowiedź